Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aniołki, Pamiątki Chrztu Świętego

( ilość produktów: 180 )

Zamawiając obrazek, dołącz dedykację, a wygrawerujemy ją dla Ciebie GRATIS.

Obrazki srebrne z wizerunkami aniołków

Srebrne obrazki liturgiczne z wizerunkami aniołków to doskonałe pamiątki o charakterze sakralnym. Idealnie sprawdzają się jako upominek z okazji chrztu świętego lub pierwszej komunii, a także stanowią niebanalny, symboliczny podarunek przy wielu innych sytuacjach. Ponadczasowa symbolika i odpowiedni poziom estetyczny sprawiają, że tradycyjne i bardziej nowoczesne wizerunki aniołków bardzo dobrze oddają specyfikę duchowych potrzeb i pragnień u dzieci.

Obrazki z Aniołem Stróżem

Anioł Stróż jest opiekunem każdego człowieka, którego traktuje jak ukochane dziecko. Jest dla niego przewodnikiem duchowym w taki sam sposób, jak widzący dla niewidomego, dlatego stanowi ogromne wsparcie zarówno w życiu doczesnym, jak i staraniach o powodzenie w osiągnięciu życia wiecznego. To bardzo ważne dla najmłodszych, którzy potrzebują pomocnika i przyjaciela na swojej codziennej drodze. Anioł Stróż jest dla dzieci pośrednikiem przed obliczem Boga, ponieważ przedstawia mu wszystkie ich dobre uczynki oraz przynosi odpowiedzi w postaci pociechy i łaski. Przedstawiający symboliczny wizerunek, jaki przybiera Anioł Stróż obrazek dla dziecka może być też najlepszym sposobem na to, aby wskazać mu drogę do etycznego postępowania oraz wspomóc głos sumienia.

Aniołki na chrzest i pierwszą komunię

Srebrne obrazki z wizerunkami aniołków to bardzo dobry pomysł na prezent z okazji chrztu i pierwszej komunii. Projektowane są z myślą o uwydatnieniu najbardziej wyjątkowych chwil towarzyszących tym poruszającym sakramentom. Podarowany dziecku aniołek na chrzest lub komunię to symboliczny sposób na to, aby przekazać mu sposób na porozumiewanie ze stającym na jego straży opiekunem. Symboliczne aniołki na komunię i chrzest znakomicie podkreślają również sakralny charakter odświętnych uroczystości i zacieśniają więzi ze świętymi opiekunami dzieci. Aniołowie Stróżowie to dla nich obrońcy przed światem zła i nienawiści, którzy „zakładają obóz warowny wokół bojących się Pana i niosą im ocalenie” ( Ps 34,8; por. Ps 61,4).

Srebrne obrazki na Chrzest Święty z grawerem

Piękny srebrny obrazek wraz z grawerowaną tabliczką upamiętniającą datę dnia udzielenia dziecku sakramentu Chrztu Świętego. Spersonalizowana dedykacja umieszczona na obrazku uświetni wręczany prezent. Anioł stróż, którego przedstawia srebrny obrazek jest symbolem opieki bożej nad dzieckiem. Srebrny obrazek z motywem aniołka wręczony rodzicom dziecka przyjmującego Chrzest Święty jest doskonałą pamiątką, która pozostanie z dzieckiem na długie lata. Sakralne obrazki srebrne stanowią świetny element wystroju pokoju dziecięcego. Ikona z motywem Anioła Stróża będzie przypominać dziecku o przyjętym sakramencie oraz o tym, że ma wsparcie w Bogu oraz w rodzicach chrzestnych. Zakupiony w naszym sklepie srebrny obrazek otrzymasz wraz z tabliczką z grawerem, którą wykonamy dla Ciebie gratis. Oprócz pamiątek z motywem Anioła z latarenką posiadamy w sprzedaży również obrazki z Maryją, które także polecamy na prezent dla dziecka przyjmującego pierwszy sakrament.

Srebrny obrazek kolorowany

Wśród oferowanych obrazków srebrnych dostępne są również obrazki dodatkowo pokryte kolorem. Pamiątka Chrztu Świętego zaprojektowana w ten sposób także jest dobrym pomysłem na elegancki prezent z tej okazji.

pixel