Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Święta Rodzina

( ilość produktów: 96 )

Zamawiając obrazek, dołącz dedykację, a wygrawerujemy ją dla Ciebie GRATIS.

Obrazek srebrny Świętej Rodziny przedstawia Jezusa, Maryję i Józefa. Te trzy osoby pojawiają się razem jako wspólnota rodzinna na ikonach upamiętniających tajemnice Odkupienia. Dotyczy to również święta Narodzenia Pańskiego, złożenia hołdu przez Trzech Mędrców czy też ogłoszenia narodzenia pasterzom. Co symbolizuje ikona Świętej Rodziny i czy warto wejść w jej posiadanie?

Obraz Świętej Rodziny wzorem dla współczesnych rodzin

Patrząc na obraz Świętej Rodziny, widać wyraźnie łączące Jezusa, Maryję i Józefa więzi. Te trzy osoby tworzą wspólnotę, która dzieli ze sobą życie. Józef jest tutaj najwyższy i symbolizuje on sprawiedliwość. Obejmuje on Maryję i darzy zrozumieniem, pomimo poczęcia Jezusa z Ducha. Maryja zaś emanuje poczuciem bezpieczeństwa. Jezus stał się w ich przypadku osobą łączącą ich losy ze sobą, wznosząc małżeństwo do rangi królewskiej. Jest on zarówno dzieckiem Ducha Świętego, jak i pełnym człowiekiem, który został adoptowany przez ludzkość. Małżeństwa chrześcijańskie są odbiciem małżeństwa Maryi i Józefa. Stan zakochania i miłości jest przełożeniem miłości Ducha Świętego, co manifestuje się w przyjściu na świat dziecka – owocu miłości. Wzajemne uczucia do siebie stanowią dar niebios, a każda miłość jest oblubieńcza i czysta.

Małżeństwa chrześcijańskie są odbiciem małżeństwa Maryi i Józefa. Stan zakochania i miłości jest przełożeniem miłości Ducha Świętego, co manifestuje się w przyjściu na świat dziecka – owocu miłości. Wzajemne uczucia do siebie stanowią dar niebios, a każda miłość jest oblubieńcza i czysta.

Wysokiej jakości obrazek srebrny Świętej Rodziny świetnym pomysłem na prezent

Srebrny obrazek Świętej Rodziny idealnie nadaje się na ślub lub z okazji rocznicy zawarcia małżeństwa, narodzin dziecka, komunii czy chrzcin. Przedstawia jedność Chrystusa z parą małżeńską, która została połączona boską przysięgą małżeńską. Jest to obraz wyrażający zjednoczenie, miłość, życie małżeństwa i rodziny chrześcijańskiej. Świetnie sprawdzi się także jako piękny podarunek dla rodziców.

pixel