Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komunia Święta

( ilość produktów: 144 )

Zamawiając obrazek, dołącz dedykację, a wygrawerujemy ją dla Ciebie GRATIS.

Srebrny obrazek - pomysł na prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdej osoby wierzącej, ale również dla jej najbliższych. Tradycją jest kupowanie na tę okazję prezentów. Poza dobrami materialnymi warto jednak podarować również niedużą pamiątkę, która będzie długo przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Obrazki Pierwsza Komunia Święta

Warto więc rozważyć srebrny obrazek jako prezent na Pierwszą Komunię. Taka pamiątka będzie długo przypominała o sakramencie i dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi będzie podkreślała wagę tego wydarzenia. Obrazki są produkowane we Włoszech, zgodnie kunsztem oraz wielopokoleniową tradycją obróbki metali szlachetnych. Dzięki specjalnej podstawce łatwo taki srebrny obrazek postawić na przykład na biurku. Często prezenty komunijne są dość anonimowe, dlatego każdy obrazek można spersonalizować za pomocą graweru. Prezent z odpowiednią dedykacją z pewnością będzie miał większą wartość sentymentalną dla osoby po raz pierwszy przystępującej do Komunii.

Pierwsza Komunia Święta życzenia

Prezenty są bardzo ważnym elementem tej uroczystości i nie da się ukryć, że dzieci bardzo czekają na moment, aż je otrzymają. Ale nie można zapominać też o życzeniach. Najlepiej złożyć je osobiście, dodatkowo krótkie życzenia można wygrawerować na srebrnym obrazku. Czego więc najlepiej życzyć w ten dzień? Pierwsza komunia to oczywiście wydarzenie religijne, więc życzenia powinny odnosić się w pierwszej kolejności do spraw wiary. Jednak w dalszej kolejności można sobie również pozwolić na życzenia bardziej ogólne, dotyczące życia, pasji oraz marzeń młodego człowieka. Życzenia powinny być oczywiście szczere, ciepłe oraz optymistyczne. Składając je warto jednak pamiętać o randze tego wydarzenia oraz o jego powadze. Wierząca osoba będzie zapewne pamiętać ten dzień na całe życie, warto więc by zarówno życzenia, jak i prezent, były odpowiednie oraz przemyślane.

pixel